Vat selline lugu ongi. Andsin taaskord alla ja andsin järjekordse uusaastalubaduse. Teen sel aastal iga päev vähemalt ühe pildi. Jajah, täna on juba, misasi, 13. jaanuar onju. Aga pildid on tehtud. Mõni parem, mõni halvem. Aga tehtud. Ja mis ma neist siis ikka varjan. Siin on nüüd siis see koht, kuhu nad edaspidi hakkavad kogunema. Läks-läks-läks.
Tüdrukute õhtu

Kaunis pruut ja tema lõbus kaaskond. Tüdrukute õhtu fotosessioon Rapla jõeäärsel promenaadil
Loe lisaks

vastsündinu fotosessioon sinu kodus

Kodu on parim koht!
Esimesed päevad kodus koos vastsündinuga on erilised. Tuleb harjuda uute rollidega, uute tegevustega, uue elurütmiga. Ja siis ütleb fotograaf, et tulge pildistama võimalikult esimestel elupäevadelQ! Kuhu sinna kõige uue vahele mahutada veel fotostuudio külastus?
Kui tunnete täpselt niimoodi, siis on mul teile hea uudis. Kevadel-suvel tulen teie koju ja pildistan teie värsket ilmaimet sealsamas, kõige paremas kohas. Selline sessioon sobib eelkõige siis, kui soovite piltidel näha võimalikult palju enda kodust tunnet ja meeleolu.  Kodusessioonidele püüame pildid teie kodust, suhtlusest beebiga, lemmikloomad, armsad isiklikud detailid jne.
Loe lisaks

Sulle, ema

Kui sul on lapsed, siis tõenäoliselt tuleb järgmine olukord sulle tuttav ette. Sa vaatad oma lapsi ja mõtled omaette (või ütled valjusti): vau, küll nad kasvavad kiiresti! Kuhu see aeg küll kaob! Me peaksime ikka ühe korraliku perepildi tegema, enne kui nad välja kolivad! Ja siis sa unustad selle ja möödub järgmine kuu, järgmine aasta. Ja sa vaatad oma lapsi ja mõtled – vau!
Loe lisaks

Iga päev on parim päev

See lugu on kirjutatud emadepäevale mõeldes. Aga mitte ainult. Õigem oleks öelda: see lugu on kirjutatud emadele mõeldes. Sa ju armastad oma ema iga päev.
Loe lisaks

Pruudi buduaar - jah!

Kevad ja suvi on meie kliimas traditsiooniliselt pulmade pidamise aeg. Palju õnne kõigile, kel see ilus päev veel sel aastal ees :)

Aga mul on pruudile hoopis selline mõte.

Pulmapäeval oled ilus ja õnnelik (ja tõenäoliselt ka veidi närviline) - ja su pulmapildid on kindlasti imelised. Aga miks mitte teha üks kelmikas temaatiline fotosessioon juba varem? Pulmateemalised buduaaripildid sobivad suurepäraselt ka kingituseks tulevasele abikaasale. Värvid ja detailid on kokku lepitud, kleit on valmis või valmimas, pesu ostetud ja proovimeigi kuupäev paigas - suurepärane! Just proovimeigi ja -soengu päev on väga hea päev ka fotosessiooniks. Võta kaasa oma pulmapesu, loor, kingad, ehted, sukapael ja kõik muu :) 

Loe lisaks

Sünnipäev, sünnipäev

Kui vanust on umbestäpselt niipalju, et mängutuppa enam ei lähe, aga midagi tahaks lisaks tordisöömisele veel teha, siis võib tulla näiteks pildistama. Pidu korraldama stuudios küll ei mahu, aga lõbus võib sellegipoolest olla.

Loe lisaks

Armas, tõsine, tõsiselt armas, armsalt tõsine MARIANN

Beebid on nunuud, see pole mingi saladus. Nunnud sajal erineval moel. Mina püüan kõiki lapsi muidugi naerma ajada, no kasvõi vahelduseks. Nii ka seekord. Aga vaadake seda nunnut - milline tõsiselt uuriv pilk. Umbes nagu tahaks küsida - huvitav, miks sa mulle neid nägusid teed? Mis mäng see on? Sa oled naljakas küll, aga miks sa seda teed? Nunnu!
Umbes seni, kuni ma taipasin pallid välja tuua. Pallid võidavad iga nunnu südame!
Loe lisaks

NAISED, NAISED!


Naistepäeva puhul on vast just õige hetk näidata mõnd pilti viimasest buduaarisessioonist. Ehk on sinulgi just sellist sessiooni vaja?

                                
    
Loe lisaks

Kui kokku saame, siis pildistame

Hiljuti käisid mul stuudios kolm kaunist õde oma vanemate ja oma peredega. See on just selline seltskond, kelle tarbeks on mul mõeldud tavapärasest pikem pildistamispakett. Siis saab iga pere oma pildid, aga samuti saavad lapsed koos mängida ja vanaemad-vanaisad ka pildile. 
Loe lisaks

Õhupallipidu

Egert on juba suur poiss, Egert sai äsja kahe-aastaseks. Selle tähtsa sündmuse puhul tõi ta oma eme-issi stuudiosse pildistama. Sest stuudios on just eriti äge näiteks õhupallidega mängida.
Loe lisaks

Printsessisessioon

Mida sa teed, kui su laps teatab, et edaspidine elu ilma printsessikleidita on täiesti väljakannatamatu? Pedagoogiliselt on see ilmselt täiesti vale, aga mina läksin lihtsama vastupanu teed ja lihtsalt ostsin selle kleidi. Ja etendus võis alata. Ma ei julge päris kindlalt öelda, millised muinasjutud läbi mängiti, aga kui palju rõõmu mõnest lehvivast tülliribast!
Loe lisaks

Lumevärv, lumevärvitus

Nagu suures maalritöös. Mäletate?  Kord õige ammu oli maailm värvimata. Hall maailm muutis inimesed kurvaks. Siis ilmus välja pintslimees ja muutis värv värvi haaval maailma värviliseks: ükshaaval ilmusid must, sinine, roheline, kollane, punane, oranž, pruun, roosa, lilla. Lõpuks oli maailm värve täis, kuid jälle inimesed ei olnud ikka rahul: maailm oli muutunud liiga kirjuks. Maaler naeris ning leiutas valge värvi, millega värvis jääkarud, pilved, lambad, hambad, paberi ja palju muud. Viimaks tõmbas meister valge pintsliga üle taeva – hakkas langema lund ning peagi oli kogu maailm kaetud koheva lumevaibaga. "Need, kes ei taha värve, nüüd kuni suure sulani las rahustavad närve!"
Loe lisaks

Lapse portree

Täna mängisin stuudios isikliku lapsega. Ega ta väga koostööaldis ei olnud ja naeratama ei soostunudki... Võõrad lapsed saan palju kergemalt naerule :)
Loe lisaks

Ei, mulle ei meeldi talv

Ei meeldi jah. Enamasti. See tähendab nii umbess 99% talvest. Sest eks ole meil mõnikord ju siiski ka need üksikud mahedad-päikselised-säravad-erilised-valged päevad. Aga ma ei räägi praegu nendest. Sest täna ei olnud ükski nendest. Oli lihtsalt üks täiesti tavaline, külm, tuuline, päiksetu, värvitu jaanuaripäev. Ja see ei ole vingumine, see on fakti konstanteering. Aga huh, pildi tegin ikka.
Loe lisaks