Vat selline lugu ongi. Andsin taaskord alla ja andsin järjekordse uusaastalubaduse. Teen sel aastal iga päev vähemalt ühe pildi. Jajah, täna on juba, misasi, 13. jaanuar onju. Aga pildid on tehtud. Mõni parem, mõni halvem. Aga tehtud. Ja mis ma neist siis ikka varjan. Siin on nüüd siis see koht, kuhu nad edaspidi hakkavad kogunema. Läks-läks-läks.
Kui kokku saame, siis pildistame

Hiljuti käisid mul stuudios kolm kaunist õde oma vanemate ja oma peredega. See on just selline seltskond, kelle tarbeks on mul mõeldud tavapärasest pikem pildistamispakett. Siis saab iga pere oma pildid, aga samuti saavad lapsed koos mängida ja vanaemad-vanaisad ka pildile. 
Loe lisaks

Õhupallipidu

Egert on juba suur poiss, Egert sai äsja kahe-aastaseks. Selle tähtsa sündmuse puhul tõi ta oma eme-issi stuudiosse pildistama. Sest stuudios on just eriti äge näiteks õhupallidega mängida.
Loe lisaks

Printsessisessioon

Mida sa teed, kui su laps teatab, et edaspidine elu ilma printsessikleidita on täiesti väljakannatamatu? Pedagoogiliselt on see ilmselt täiesti vale, aga mina läksin lihtsama vastupanu teed ja lihtsalt ostsin selle kleidi. Ja etendus võis alata. Ma ei julge päris kindlalt öelda, millised muinasjutud läbi mängiti, aga kui palju rõõmu mõnest lehvivast tülliribast!
Loe lisaks

Lumevärv, lumevärvitus

Nagu suures maalritöös. Mäletate?  Kord õige ammu oli maailm värvimata. Hall maailm muutis inimesed kurvaks. Siis ilmus välja pintslimees ja muutis värv värvi haaval maailma värviliseks: ükshaaval ilmusid must, sinine, roheline, kollane, punane, oranž, pruun, roosa, lilla. Lõpuks oli maailm värve täis, kuid jälle inimesed ei olnud ikka rahul: maailm oli muutunud liiga kirjuks. Maaler naeris ning leiutas valge värvi, millega värvis jääkarud, pilved, lambad, hambad, paberi ja palju muud. Viimaks tõmbas meister valge pintsliga üle taeva – hakkas langema lund ning peagi oli kogu maailm kaetud koheva lumevaibaga. "Need, kes ei taha värve, nüüd kuni suure sulani las rahustavad närve!"
Loe lisaks

Lapse portree

Täna mängisin stuudios isikliku lapsega. Ega ta väga koostööaldis ei olnud ja naeratama ei soostunudki... Võõrad lapsed saan palju kergemalt naerule :)
Loe lisaks

Ei, mulle ei meeldi talv

Ei meeldi jah. Enamasti. See tähendab nii umbess 99% talvest. Sest eks ole meil mõnikord ju siiski ka need üksikud mahedad-päikselised-säravad-erilised-valged päevad. Aga ma ei räägi praegu nendest. Sest täna ei olnud ükski nendest. Oli lihtsalt üks täiesti tavaline, külm, tuuline, päiksetu, värvitu jaanuaripäev. Ja see ei ole vingumine, see on fakti konstanteering. Aga huh, pildi tegin ikka.
Loe lisaks