Iga päev on parim päev

See lugu on kirjutatud emadepäevale mõeldes. Aga mitte ainult. Õigem oleks öelda: see lugu on kirjutatud emadele mõeldes. Sa ju armastad oma ema iga päev.
Ükskõik kui vana sa oled - oled sa ise ema, laps, vanaema - igalühel meist on olnud ema. See on meile oluline. Ja iga ema jaoks on emaks olemine väga oluline. Samas on see nii tavaline. 
Ma ei oska seda paremini öelda, kui on öelnud oma emadepäevakõnes president Kaljulaid:

"See on nii tavaline – olla ema. Ema olemises on nii palju argipäeva, päevast päeva korduvat, lapse kasvades ja laste arvu kasvades järjest keerukamaks muutuvat. Ema on nii enesestmõistetav. Muidugi peabki ema olema lapsele enesestmõistetav. Lapse väike hing ei tohigi taibata, et selles on õnne, kui Sul on hea ema. Ent aja kulgedes kasvab suureks iga laps. Nüüd on käes aeg mõista, et hea ema on suur õnn, tohutu vedamine ja saatuse kingitus".

Kui sul on õnnestunud saatuselt selline kingitus saada, siis on loomulik, et tahaks kasvõi kord aastas midagi vastu anda. Aitäh öelda. Aga sõnadest jääb väheks ja lilled närtsivad. Mida siis teha? Kingi talle mälestusi! Kutsu ta fotograafi juurde :)

Mul on väga ilusad kinkekaardid!

Ja igale enne 5. maid ostetud kinkekaardile kingin omalt poolt lisaks 21x30 cm fotokapa lemmikpildist!

Tulge koos perega või vastupidi - kinkige emale hoopis see tund aega isiklikku aega.

Inspiratsiooniks mõned armsad perepildid läbi viimase aasta. 

Eelmine
Pruudi buduaar - jah!
Järgmine
Sulle, ema

Vastused puuduvad

Email again: