NAISED, NAISED!


Naistepäeva puhul on vast just õige hetk näidata mõnd pilti viimasest buduaarisessioonist. Ehk on sinulgi just sellist sessiooni vaja?

                                
    
Kes ja miks võiks teha buduaarifotosid?

1. Naine, kes soovib teha oma kallimale väga isikliku, intiimse kingituse. See on ühele mehele täiesti eriline kingitus – mitte lihtsalt sensuaalsed pildid kaunist naisest, vaid sellest kõige kaunimast ja kallimast naisest. Ja see pilk mehe silmades, kui talle pildialbum ulatada!

2. Naine, kes on juba mõnda aega abielus/suhtes olnud ja kes otsib midagi, millega rutiini pisut murda ja oma abikaasale meenutada, MILLINE naine tal ikkagi on.

3. Naine, kes vajab midagi oma enesekindluse ja sensuaalse enesehinnangu tõstmiseks, iseenda väärtustamiseks naisena. Buduaarisessioon annab uskumatu poweri ja enesekindluse, päriselt! Lase oma sisemine võrgutaja välja, mina püüan ta pildile! Ja siis sa näed ise ka, kui äge sa tegelikult oled!

4. Naine, kes on ilus ja enesekindel ja tahab oma seksikust näidata ja nautida. Luba siis endale seda lõbu ja tee endale see kingitus. Miks peab ainult modellidel kogu aeg lõbus olema?

5. Naine, kes lihtsalt on selle ära teeninud! Võib-olla oled olnud väga tubli, teinud trenni, langetanud kaalu, paranenud haigusest, lahutanud lõpuks sellest mölakast, saanud uue töökoha - ja tahad seda tähistada. Uus pesu, kõrged kontsad, jumestus, soeng ja fotograaf – mõnikord on seda lihtsalt väga vaja.

6. Naine, kes tahab oma ilu jäädvustada. Me kõik jääme vanaks… aga pildid jäävad alles. 30-40-50 aasta pärast vaatad oma tänaseid buduaaripilte ja sul on mälestus endale ja tõestus teistele, milline imeline naine sa ikkagi olid. Midagi, millega vanadekodus teiste ees eputada ;)

7. Naine, kes vajab tõuget igapäevarutiinist hetkeks väljaastumiseks ja kinnituseks, et jah, ma olen eriline ja imeline just sellisena, kes ma täna olen. Millal sa tegidki viimati midagi nii ägedat, iseenedale?
Eelmine
Kui kokku saame, siis pildistame
Järgmine
Armas, tõsine, tõsiselt armas, armsalt tõsine MARIANN

Vastused puuduvad

Email again: