Vat selline lugu ongi. Andsin taaskord alla ja andsin järjekordse uusaastalubaduse. Teen sel aastal iga päev vähemalt ühe pildi. Jajah, täna on juba, misasi, 13. jaanuar onju. Aga pildid on tehtud. Mõni parem, mõni halvem. Aga tehtud. Ja mis ma neist siis ikka varjan. Siin on nüüd siis see koht, kuhu nad edaspidi hakkavad kogunema. Läks-läks-läks.
Sünnipäev, sünnipäev

Kui vanust on umbestäpselt niipalju, et mängutuppa enam ei lähe, aga midagi tahaks lisaks tordisöömisele veel teha, siis võib tulla näiteks pildistama. Pidu korraldama stuudios küll ei mahu, aga lõbus võib sellegipoolest olla.

Loe lisaks

Õhupallipidu

Egert on juba suur poiss, Egert sai äsja kahe-aastaseks. Selle tähtsa sündmuse puhul tõi ta oma eme-issi stuudiosse pildistama. Sest stuudios on just eriti äge näiteks õhupallidega mängida.
Loe lisaks

Printsessisessioon

Mida sa teed, kui su laps teatab, et edaspidine elu ilma printsessikleidita on täiesti väljakannatamatu? Pedagoogiliselt on see ilmselt täiesti vale, aga mina läksin lihtsama vastupanu teed ja lihtsalt ostsin selle kleidi. Ja etendus võis alata. Ma ei julge päris kindlalt öelda, millised muinasjutud läbi mängiti, aga kui palju rõõmu mõnest lehvivast tülliribast!
Loe lisaks