Vat selline lugu ongi. Andsin taaskord alla ja andsin järjekordse uusaastalubaduse. Teen sel aastal iga päev vähemalt ühe pildi. Jajah, täna on juba, misasi, 13. jaanuar onju. Aga pildid on tehtud. Mõni parem, mõni halvem. Aga tehtud. Ja mis ma neist siis ikka varjan. Siin on nüüd siis see koht, kuhu nad edaspidi hakkavad kogunema. Läks-läks-läks.
vastsündinu fotosessioon sinu kodus

Kodu on parim koht!
Esimesed päevad kodus koos vastsündinuga on erilised. Tuleb harjuda uute rollidega, uute tegevustega, uue elurütmiga. Ja siis ütleb fotograaf, et tulge pildistama võimalikult esimestel elupäevadelQ! Kuhu sinna kõige uue vahele mahutada veel fotostuudio külastus?
Kui tunnete täpselt niimoodi, siis on mul teile hea uudis. Kevadel-suvel tulen teie koju ja pildistan teie värsket ilmaimet sealsamas, kõige paremas kohas. Selline sessioon sobib eelkõige siis, kui soovite piltidel näha võimalikult palju enda kodust tunnet ja meeleolu.  Kodusessioonidele püüame pildid teie kodust, suhtlusest beebiga, lemmikloomad, armsad isiklikud detailid jne.
Loe lisaks

Sulle, ema

Kui sul on lapsed, siis tõenäoliselt tuleb järgmine olukord sulle tuttav ette. Sa vaatad oma lapsi ja mõtled omaette (või ütled valjusti): vau, küll nad kasvavad kiiresti! Kuhu see aeg küll kaob! Me peaksime ikka ühe korraliku perepildi tegema, enne kui nad välja kolivad! Ja siis sa unustad selle ja möödub järgmine kuu, järgmine aasta. Ja sa vaatad oma lapsi ja mõtled – vau!
Loe lisaks

Iga päev on parim päev

See lugu on kirjutatud emadepäevale mõeldes. Aga mitte ainult. Õigem oleks öelda: see lugu on kirjutatud emadele mõeldes. Sa ju armastad oma ema iga päev.
Loe lisaks