Vat selline lugu ongi. Andsin taaskord alla ja andsin järjekordse uusaastalubaduse. Teen sel aastal iga päev vähemalt ühe pildi. Jajah, täna on juba, misasi, 13. jaanuar onju. Aga pildid on tehtud. Mõni parem, mõni halvem. Aga tehtud. Ja mis ma neist siis ikka varjan. Siin on nüüd siis see koht, kuhu nad edaspidi hakkavad kogunema. Läks-läks-läks.
Sulle, ema

Kui sul on lapsed, siis tõenäoliselt tuleb järgmine olukord sulle tuttav ette. Sa vaatad oma lapsi ja mõtled omaette (või ütled valjusti): vau, küll nad kasvavad kiiresti! Kuhu see aeg küll kaob! Me peaksime ikka ühe korraliku perepildi tegema, enne kui nad välja kolivad! Ja siis sa unustad selle ja möödub järgmine kuu, järgmine aasta. Ja sa vaatad oma lapsi ja mõtled – vau!
Loe lisaks

Iga päev on parim päev

See lugu on kirjutatud emadepäevale mõeldes. Aga mitte ainult. Õigem oleks öelda: see lugu on kirjutatud emadele mõeldes. Sa ju armastad oma ema iga päev.
Loe lisaks

Armas, tõsine, tõsiselt armas, armsalt tõsine MARIANN

Beebid on nunuud, see pole mingi saladus. Nunnud sajal erineval moel. Mina püüan kõiki lapsi muidugi naerma ajada, no kasvõi vahelduseks. Nii ka seekord. Aga vaadake seda nunnut - milline tõsiselt uuriv pilk. Umbes nagu tahaks küsida - huvitav, miks sa mulle neid nägusid teed? Mis mäng see on? Sa oled naljakas küll, aga miks sa seda teed? Nunnu!
Umbes seni, kuni ma taipasin pallid välja tuua. Pallid võidavad iga nunnu südame!
Loe lisaks