Vat selline lugu ongi. Andsin taaskord alla ja andsin järjekordse uusaastalubaduse. Teen sel aastal iga päev vähemalt ühe pildi. Jajah, täna on juba, misasi, 13. jaanuar onju. Aga pildid on tehtud. Mõni parem, mõni halvem. Aga tehtud. Ja mis ma neist siis ikka varjan. Siin on nüüd siis see koht, kuhu nad edaspidi hakkavad kogunema. Läks-läks-läks.
Pruudi buduaar - jah!

Kevad ja suvi on meie kliimas traditsiooniliselt pulmade pidamise aeg. Palju õnne kõigile, kel see ilus päev veel sel aastal ees :)

Aga mul on pruudile hoopis selline mõte.

Pulmapäeval oled ilus ja õnnelik (ja tõenäoliselt ka veidi närviline) - ja su pulmapildid on kindlasti imelised. Aga miks mitte teha üks kelmikas temaatiline fotosessioon juba varem? Pulmateemalised buduaaripildid sobivad suurepäraselt ka kingituseks tulevasele abikaasale. Värvid ja detailid on kokku lepitud, kleit on valmis või valmimas, pesu ostetud ja proovimeigi kuupäev paigas - suurepärane! Just proovimeigi ja -soengu päev on väga hea päev ka fotosessiooniks. Võta kaasa oma pulmapesu, loor, kingad, ehted, sukapael ja kõik muu :) 

Loe lisaks