Perede ja laste pildistamine on mu absoluutne lemmiktegevus. Ma luban,et te kindlasti saate oma perest ilusaid pilte. Sest ilusad perepildid on lihtsalt nii olulised!

Pildistamine toimub Tallinnas, Männikul, hubases fotostuudios. Soojemal ajal ja mitte-täiesti-kehva ilma korral saame fotosessioone teha ka õues.

Perepildistamise iseärasus on kindlasti, et pildistamise kestus ja tulemuseks saadavate piltide arv ei ole alati täielikult ette ennustatavad. Miks see nii on, saavad kõik väikeste laste vanemad niigi aru. Aga selle pärast, et laps ei püsi paigal või ei tee täpselt, nagu öeldakse, ei ole üldse vaja muretseda. Mul on endal neli vägagi aktiivset last, seega ma olen kõike näinud. Kui laps ei taha õiges kohas istuda, üldse istuda või üldse paigal püsida, mis siis ikka, teeme kuidagi teisiti. Pildistamise ette-vahele-kõrvale teeme vahepeal tsirkust ja tramburaid ja ikka jälle pilte ja nii ta kujuneb.


"Tavaline" perepildistamise pakett on mõeldud kuni 5-liikmelisele perele.

Pakett sisaldab

1 tund stuudioaega

20 digitaalset fotofaili (paberpiltide, kapade ja lõendite tellimise võimalus!)
Milliseid pilte just teeme, on pere endi valik, kuid mina soovitan:

 - perepilt/pildid

 - ema+isa pilt/pildid

 - pildid igast lapsest eraldi

 - pildid kõigist lastest koos

 - pildid pereliikmetest erinevates kombinatsioonides (nt ainult vennad, ainult õed, ainult mehed/naised, isa+tütred, ema+pojad, jne).


"Suurema pere" pakett on mõeldud 6+ suurusele seltskonnale.

Selline pakett sobib lisaks suuremele perele ka mitme põlvkonna või mitme pere koos pildistamiseks.
Kestus on 1,5 tundi ja pakett sisaldab 30 pildifaili. Muidu on kõik enamvähem sama :)